Licensed to MCCATS - Contractor License   HY-TEK's Meet Manager 6/3/18 04:45 PM
                Lakeland Championship Meet - 5/31/18 to 6/3/18                 
                                  Randolph HS                                  
                                    Results                                    
 
Event 2  Girls 9-10 800 Meter Run Division I
============================================================================
 Meet Record: + 2:43.08  6/10/00     Ashley Cromartie, Roxbury                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
Finals
  1 Renna, Carly              10 Randolph             2:47.52    2:49.67   1 
  2 Molter, Nicole            10 Mount Olive          3:07.00    2:54.44   1 
  3 Fant, Hannah              10 Parsippany           3:07.21    3:02.40   1 
  4 Mikolay, Ella             10 Rockaway Twp         3:19.00    3:08.69   2 
  5 Blaho, Cali               10 Long Valley          3:15.00    3:10.12   2 
  6 Soltes, Delaney           10 Long Valley          3:14.00    3:11.15   1 
  7 King, Lila                 9 Mendham              3:21.00    3:12.80   2 
  8 Allen, Lizzie             10 Parsippany           3:09.97    3:12.93   1 
  9 Gumann, Ava                9 Randolph             3:12.79    3:13.85   1 
 10 Cohen, Elena               9 Mount Olive          3:17.00    3:14.27   2 
 11 Ruff, Paityn              10 Rockaway Twp         3:23.00    3:30.14   2 
 12 Grob, Santina              9 Mendham              3:40.00    3:30.35   2 
 
Event 2  Girls 9-10 800 Meter Run Division II
============================================================================
 Meet Record: + 2:43.08  6/10/00     Ashley Cromartie, Roxbury                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Capuzzi, Curran           10 Chester              2:55.70    2:53.67   1 
  2 Case, Lucille             10 Denville             3:09.31    3:03.14   1 
  3 Alexion, Anna             10 Chester              3:11.30    3:03.23   1 
  4 Patriarca, Avery          10 Montville            3:08.80    3:07.65   1 
  5 Hurtato, Faith             9 Roxbury              3:10.00    3:12.62   1 
  6 Faherty, Kelsie            9 Montville            3:13.20    3:13.83   1 
  7 Jones, Ella               10 Madison              3:18.70    3:20.24   2 
  8 Feeney, Colleen           10 Roxbury              3:25.00    3:25.90   2 
  9 Bria, Bridget              9 Madison              3:45.20    3:30.53   2 
 10 Bastidas, Caitlin         10 Chatham              3:30.00    3:32.84   2 
 11 Urresta, Camila            9 Denville             3:35.18    3:38.64   2 
 
Event 2  Girls 9-10 800 Meter Run Division III
============================================================================
 Meet Record: + 2:43.08  6/10/00     Ashley Cromartie, Roxbury                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Tsang, Jessica            10 Mountain Lakes       2:57.00    2:55.64   1 
  2 rivera, nicole            10 Rockaway Boro        3:06.80    3:04.01   1 
  3 Orama, Talia               9 Hackettstown         3:13.20    3:15.64   1 
  4 Kattermann, Amelia        10 Hopatcong            3:15.00    3:22.10   2 
  5 valencia, violet           9 Rockaway Boro        3:32.10    3:23.35   2 
  6 Marotta, Isabella          9 Mountain Lakes       3:21.00    3:24.94   2 
  7 Cerrato, Ann Marie        10 Hackettstown         3:29.50    3:27.49   2 
 
Event 4  Girls 11-12 800 Meter Run Division I
============================================================================
 Meet Record: + 2:28.94  6/5/10      Michelle Golowko, Montville               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kaltman, Sydney           12 Rockaway Twp         2:52.00    2:51.40   1 
  2 Penczak, Jillian          12 Mount Olive          2:51.00    2:52.08   1 
  3 Chebishev, Kira           11 Parsippany           2:50.25    2:54.62   1 
  4 House, Marisa             12 Mendham              2:54.00    2:54.64   1 
  5 LaSpina, Isabel           12 Long Valley          2:50.00    2:56.30   1 
  6 Folami, Kemi              11 Mendham              2:59.00    2:58.65   2 
  7 Willis, Lilah             11 Randolph             2:50.00    3:01.08   1 
  8 O'Dowd, Juliana           12 Parsippany           3:09.00    3:02.59   2 
  9 Share, Chloe              12 Long Valley          2:57.00    3:07.01   2 
 10 Jarvis, Keely             12 Mount Olive          3:11.00    3:08.89   2 
 11 Zeiger, Rena              11 Randolph             3:13.14    3:17.08   2 
 12 Farahar, Skylar           11 Rockaway Twp         3:09.00    3:21.02   2 
 
Event 4  Girls 11-12 800 Meter Run Division II
============================================================================
 Meet Record: + 2:28.94  6/5/10      Michelle Golowko, Montville               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Etheridge, Zoe            12 Denville             2:48.38    2:45.57   1 
  2 Lemee, Ines               12 Montville            2:45.00    2:48.10   1 
  3 Kaiser, Abby              12 Montville            2:48.40    2:49.22   1 
  4 Weldon, Emma              12 Denville             2:54.00    2:50.15   1 
  5 Baisch, Lila              11 Madison              3:02.30    2:54.41   2 
  6 Sullivan, Katrinka        11 Roxbury              2:55.00    2:54.96   1 
  7 Lee, Alyssa               12 Madison              3:06.10    2:58.24   2 
  8 Bogue, Maeve              11 Chatham              2:57.00    3:04.04   2 
  9 Lord, Annmarie            12 Chatham              3:02.00    3:05.32   2 
 10 Veivia, Kate              12 Roxbury              2:56.00    3:05.62   1 
 11 Ferrara, Halle            11 Chester              3:09.00    3:19.98   2 
 12 Vazquez, Danica           11 Chester              3:41.00    3:46.70   2 
 
Event 4  Girls 11-12 800 Meter Run Division III
============================================================================
 Meet Record: + 2:28.94  6/5/10      Michelle Golowko, Montville               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Purnell, Krista           12 Mountain Lakes       2:44.31    2:43.11   1 
  2 Tsang, Caroline           12 Mountain Lakes       2:46.00    2:44.46   1 
  3 Hegde, Nanditha           11 Hackettstown         2:47.50    2:50.33   1 
  4 Bak, Kayla                12 Jefferson            2:45.00    2:50.36   1 
  5 Benavente, Laila          11 Hackettstown         2:47.90    2:58.13   1 
  6 Simone, Kiera             12 Rockaway Boro        3:05.30    3:08.45   2 
  7 Gleason, Vanessa          12 Hopatcong            3:02.00    3:10.46   2 
  8 Simone, Kellie            12 Rockaway Boro        3:07.10    3:17.68   2 
  9 Ursin, Emily              12 Hopatcong            3:05.00    3:20.38   2 
 
Event 6  Girls 13-15 800 Meter Run Division I
============================================================================
 Meet Record: + 2:20.32  1995        Megan McDonald, Roxbury                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Vives, Grace              14 Mendham              2:27.01    2:30.32   1 
  2 Wilkins, Maya             15 Randolph             2:29.47    2:32.33   1 
  3 Orlins, Madison           15 Mendham              2:35.13    2:36.03   1 
  4 Hoffman, Amanda           14 Parsippany           2:32.53    2:36.63   1 
  5 Bona, Sarah               15 Randolph             2:35.75    2:39.95   1 
  6 Masterson, Libby          13 Long Valley          2:40.00    2:40.98   1 
  7 Christ, Madison           15 Parsippany           2:44.26    2:41.79   1 
  8 Early, Mikayla            14 Long Valley          2:44.00    2:44.48   1 
  9 Hertzig, Lauren           14 Mount Olive          2:47.10    2:46.36   1 
 10 Graham, Chloe             13 Rockaway Twp         3:02.00    2:53.88   2 
 
Event 6  Girls 13-15 800 Meter Run Division II
============================================================================
 Meet Record: + 2:20.32  1995        Megan McDonald, Roxbury                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Stevnson, Emily           13 Denville             2:45.70    2:41.09   1 
  2 Summerlin, Vivian         14 Madison              3:12.00    2:42.97   2 
  3 Veivia, Lisa              13 Roxbury              2:47.00    2:44.89   1 
  4 Gomez, Ana Maria          14 Denville             3:00.00    2:52.64   2 
  5 Campiglia, Isabella       14 Roxbury              2:54.00    2:53.90   2 
  6 Bresnahan, Lindsey        13 Chatham              3:00.00    2:59.50   2 
  7 Bazhenov, Elizabeth       14 Montville            2:57.40    3:01.24   2 
  8 Vielee, Jordan            14 Montville            3:00.90    3:05.61   2 
  9 Bogue, Quinn              15 Chatham              3:01.00    3:06.16   2 
 10 London, Vivian            14 Madison              3:00.00    3:13.44   2 
 11 Post, Emily               13 Chester              3:25.00    3:32.52   2 
 
Event 6  Girls 13-15 800 Meter Run Division III
============================================================================
 Meet Record: + 2:20.32  1995        Megan McDonald, Roxbury                   
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Smith, Ava                14 Mountain Lakes       2:39.00    2:38.88   1 
  2 Beard, Allie              13 Hackettstown         2:40.10    2:40.61   1 
  3 Hornby, Jillian           15 Mountain Lakes       2:59.00    2:54.91   2 
  4 Acevedo, Aliana           13 Hopatcong            2:53.00    2:55.65   2 
  5 Hand, Lindsay             14 Hopatcong            2:48.00    2:57.07   1 
  6 Morena, Kyra              14 Rockaway Boro        2:56.10    3:00.43   2 
  7 Levitt, Alexandra         13 Jefferson            3:00.00    3:04.28   2 
  8 Cartenga, Francesca       14 Hackettstown         3:05.90    3:07.93   2 
  9 Champagne, Tori           14 Rockaway Boro        3:06.50    3:15.89   2 
 
Event 8  Girls 9-10 4x100 Meter Relay Division I
============================================================================
 Meet Record: + 1:00.62  1991        , Randolph                                
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Randolph  'A'                                     1:03.33    1:02.72   1 
     1) Smith, Cassidy 10               2) Takacs, Kayla 10               
     3) Parsons, Seannah 10             4) Ball, Gabrielle 10             
  2 Mount Olive  'A'                                  1:07.90    1:06.47   1 
     1) Alonso, Melany 10               2) Puello, Hannagh 9              
     3) Esposito, Ashley 10             4) Molter, Nicole 10              
  3 Long Valley  'A'                                  1:07.00    1:06.74   1 
     1) Faulkner, Kaitlyn 10            2) Barisonek, Lauren 10           
     3) Blaho, Cali 10                  4) Barisonek, Kate 10             
  4 Rockaway Twp  'A'                                 1:10.00    1:09.48   2 
     1) Mikolay, Ella 10                2) DiScala, Lily 10               
     3) Sahiwal, Ava 10                 4) Mistry, Veda 10                
  5 Mendham  'A'                                      1:10.00    1:12.13   2 
     1) Morris, Kaiya 10                2) Ogoff, Ella 9                  
     3) Grob, Santina 9                 4) King, Lila 9                   
  6 Parsippany  'A'                                   1:11.38    1:12.35   2 
     1) Garwood, Kaya 10                2) Deodhar, Sara 10               
     3) Pemmasani, Shruthi 10           4) Oliveira, Adriana 10           
 
Event 8  Girls 9-10 4x100 Meter Relay Division II
============================================================================
 Meet Record: + 1:00.62  1991        , Randolph                                
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Chester  'A'                                      1:07.30    1:08.28   1 
     1) Shaw, Kate 10                   2) LeClaire, Juliana 10           
     3) Capuzzi, Curran 10              4) Clanton, Isabella 10           
  2 Denville  'A'                                     1:09.47    1:09.51   2 
     1) Case, Lucille 10                2) Kasper, Emma 9                 
     3) Hamilton, Madison 9             4) Boyle, Elizabeth 9             
  3 Montville  'A'                                    1:11.20    1:10.91   2 
     1) Fragomeni, Natalia 10           2) Dorenbush, Samantha 10         
     3) Patriarca, Avery 10             4) Mangili, Mia 10                
  4 Roxbury  'A'                                      1:12.00    1:13.54   3 
     1) Knapp, Amanda 10                2) Brown, Anisa 10                
     3) Hurtato, Faith 9                4) Feeney, Colleen 10             
     5) Schepisi, Emma 10               6)                                
  5 Madison  'A'                                      1:17.30    1:14.16   3 
     1) Kim, Lorelei 9                  2) Dalessio, Amelia 10            
     3) Bria, Bridget 9                 4) Ramaya, Aanika 10              
  6 Chatham  'A'                                      1:12.00    1:14.77   3 
     1) Metviner, Annika 10             2) Nandakumar, Diya 10            
     3) McEvoy, Kate 11                 4) Stanley, Genevieve 9           
     5) Stanco, Oliva 9                 6)                                
 
Event 8  Girls 9-10 4x100 Meter Relay Division III
============================================================================
 Meet Record: + 1:00.62  1991        , Randolph                                
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Hackettstown  'A'                                 1:08.20    1:07.91   1 
     1) Cacciatore, Abigail 10          2) Zaimaj, Adriana 10             
     3) Galacio, Maryann 10             4) Otero, Kylie 10                
     5) Cerrato, Ann Marie 10           6) Orama, Talia 9                 
  2 Mountain Lakes  'A'                               1:09.53    1:09.41   2 
     1) Dickey, Serena 9                2) Lin, Nora 10                   
     3) Tsang, Jessica 10               4) Miles, Lucy 10                 
  3 Rockaway Boro  'A'                                1:06.10    1:11.86   1 
     1) chavez, ashley 10               2) rivera, nicole 10              
     3) Garnica, melannie 9             4) Concannon, Victoriia 9         
  4 Jefferson  'A'                                    1:16.00    1:15.98   3 
     1) Zabriskie, Mackenzie 10         2) Celentano, Gabriella 9         
     3) Buccieri, Amanda 10             4) Breen, Rachel 10               
 
Event 10  Girls 11-12 4x100 Meter Relay Division I
============================================================================
 Meet Record: + 55.42  1996        , Parsippany                                
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Randolph  'A'                                       58.97      58.65   1 
     1) Cacciacarne, Adrianna 12        2) Hamilton, Julia 12             
     3) Gross, Jada 12                  4) Lorent, Jadyn 12               
  2 Mendham  'A'                                      1:01.00      59.62   1 
     1) Bayer, Alexandra 12             2) Sloan, Violet 11               
     3) Montilus, Anastasia 12          4) Petrucci, Shayna 12            
  3 Mount Olive  'A'                                    59.80    1:01.26   1 
     1) Rauh, Madison 11                2) DeAlessio, Gianna 12           
     3) Tobin, Angela 11                4) Dugan, Sydney 12               
  4 Parsippany  'A'                                   1:02.04    1:01.92   2 
     1) Sadowski, Anya 12               2) Bamert, Jessica 12             
     3) Roman, Natalie 12               4) Chebishev, Kira 11             
  5 Rockaway Twp  'A'                                 1:01.00    1:02.36   2 
     1) Donnelly, Sage 12               2) Kaltman, Sydney 12             
     3) Leo, Samantha 12                4) Turner, Taylor 12              
  6 Long Valley  'A'                                  1:03.00    1:03.95   2 
     1) Sardeira, Sofia 11              2) Armstrong, Leah 12             
     3) Share, Chloe 12                 4) Belen, Kaitlyn 12              
 
Event 10  Girls 11-12 4x100 Meter Relay Division II
============================================================================
 Meet Record: + 55.42  1996        , Parsippany                                
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Roxbury  'A'                                      1:03.00    1:03.87   2 
     1) Silfies, Claire 12              2) Moschella, Angelina 12         
     3) Jackson, Bianca 11              4) Bomersbach, Mia 11             
  2 Chatham  'A'                                        58.20    1:04.40   1 
     1) Ferris, Victoria 12             2) Kristoff, Elise 11             
     3) Lord, Annmarie 12               4) Stanley, Elle 11               
  3 Montville  'A'                                    1:04.00    1:04.46   3 
     1) Pepperman, Alexa 12             2) Jones, Alexis 12               
     3) Soehnlein, Lauren 11            4) Venugopal, Mira 12             
  4 Madison  'A'                                      1:10.50    1:05.23   3 
     1) McSherry, Mia 12                2) Haralampoudis, Ava 12          
     3) Burroughs, Ava 11               4) Teagan, Whitney 11             
  5 Denville  'A'                                     1:01.20    1:06.54   2 
     1) Forand, Kaitlyn 11              2) Christal, Shannon 11           
     3) Pacconi, Lillian 11             4) Petreska, Angelina 12          
  6 Chester  'A'                                      1:09.00    1:14.18   3 
     1) Abend, Daniella 12              2) Cardullo, Analise 11           
     3) Vazquez, Danica 11              4) Ferrara, Halle 11              
 
Event 10  Girls 11-12 4x100 Meter Relay Division III
============================================================================
 Meet Record: + 55.42  1996        , Parsippany                                
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mountain Lakes  'A'                               1:00.12      59.59   1 
     1) Tsang, Caroline 12              2) Briggs, Olivia 12              
     3) Wu, Elaine 12                   4) Almeida, Myra 12               
  2 Jefferson  'A'                                    1:03.00    1:05.49   2 
     1) Sommers, Elise 12               2) LeBlanc, Felicia 12            
     3) Bak, Kayla 12                   4) Jones, Ellie 12                
  3 Hackettstown  'A'                                 1:00.80    1:06.28   1 
     1) Pangallo, Sarina 11             2) Benavente, Laila 11            
     3) Rodriguez, Priscilla 11         4) Mattingly, Angelene 12         
     5) Hegde, Nanditha 11              6)                                
  4 Rockaway Boro  'A'                                1:03.90    1:07.43   3 
     1) Simone, Kellie 12               2) Rathfon, Hailey 12             
     3) Simone, Kiera 12                4) hawkes, makayla 12             
  5 Hopatcong  'A'                                    1:06.00    1:09.20   3 
     1) Bauer, Avianca 11               2) Gleason, Vanessa 12            
     3) Ursin, Emily 12                 4) Scott, Rebekah 11              
 
Event 12  Girls 13-15 4x100 Meter Relay Division I
============================================================================
 Meet Record: + 51.92  1993        , Randolph                                  
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Rockaway Twp  'A'                                   55.50      54.18   1 
     1) Shih, Hannah 14                 2) Decando, Camrym 14             
     3) Babcock, Karina 14              4) DiScala, Ella 14               
  2 Randolph  'A'                                       53.85      54.40   1 
     1) Keaney, Emma 13                 2) Leiton, Melanie 13             
     3) Bona, Sarah 15                  4) Ward, Lily 14                  
  3 Mount Olive  'A'                                    55.50      54.93   1 
     1) Jones, Alicia 15                2) Gorospe, Jianna 13             
     3) Murray, Emily 13                4) Summer, Morgan 13              
  4 Mendham  'A'                                        57.98      56.63   2 
     1) Kelly, Janie 14                 2) Bishop, Alexandra 14           
     3) Politan, Sienna 13              4) Rostiac, Kelly 14              
  5 Parsippany  'A'                                     57.16      58.46   2 
     1) Kondru, Sneha 15                2) Darby, Joyada 14               
     3) Brown, Jasmine 14               4) Montgomery, Kennedy 14         
 -- Long Valley  'A'                                    57.30         DQ   2 
     1) Agnolet, Natalia 13             2) Skrzat, Victoria 13            
     3) Roe, Emma 14                    4) DiCarlo, Sophia 15             
 
Event 12  Girls 13-15 4x100 Meter Relay Division II
============================================================================
 Meet Record: + 51.92  1993        , Randolph                                  
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Denville  'A'                                       56.00      56.11   1 
     1) Novi, Cece 14                   2) McCarthy, Virgina 13           
     3) Otero, Chloe 15                 4) Kosiorowski, Emma 14           
  2 Montville  'A'                                      57.00      56.68   1 
     1) Cash, Alexa 14                  2) Megaro, Chloe 14               
     3) DiBenedetto, Santina 14         4) Mangili, Gianna 15             
  3 Roxbury  'A'                                        59.00      58.79   2 
     1) Izzi, Ella 13                   2) Cammarata, Katie 14            
     3) Wong, Ashley 13                 4) Larkin, Charlotte 14           
  4 Chatham  'A'                                        58.00      59.89   2 
     1) Cashel, Karen 15                2) Insua, Sophia 13               
     3) O'Neill, Katie 14               4) Petitjean, Sarah 14            
  5 Madison  'A'                                      1:01.60    1:01.27   3 
     1) Bria, Kate 14                   2) Spadea, Diana 14               
     3) Summerlin, Vivian 14            4) Araya, Elisabetta 14           
  6 Chester  'A'                                      1:01.00    1:02.38   3 
     1) Mihcoko, Mia 13                 2) Post, Emily 13                 
     3) Smith, Angel 13                 4) Spence, Ella 14                
 
Event 12  Girls 13-15 4x100 Meter Relay Division III
============================================================================
 Meet Record: + 51.92  1993        , Randolph                                  
    Team                                                 Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Rockaway Boro  'A'                                  56.90      57.96   1 
     1) Bryant, Ryleigh 13              2) Morena, Kyra 14                
     3) Socolich, Gina 14               4) Creighton, Mackenzie 14        
  2 Mountain Lakes  'A'                                 59.47      58.34   2 
     1) Penniston, Melina 14            2) Castillo, Amanda 14            
     3) Smith, Ava 14                   4) Tsang, Elizabeth 14            
  3 Hackettstown  'A'                                   59.90    1:00.60   3 
     1) Nitu-Solomon, Olivia 14         2) Cartenga, Francesca 14         
     3) Albablil, Abeer 14              4) Javier, Emily 13               
     5) Beard, Allie 13                 6) Bizzozero, Anna 14             
  4 Hopatcong  'A'                                    1:01.00    1:02.59   3 
     1) Acevedo, Aliana 13              2) Hand, Lindsay 14               
     3) Kattermann, Ava 13              4) Scott, Olivia 13               
  5 Jefferson  'A'                                    1:03.00    1:03.23   3 
     1) Levitt, Alexandra 13            2) Maynard, Emma 14               
     3) Spagna, Elena 15                4) Gould, Vonya 13                
 
Event 14  Girls 9-10 100 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 14.42  1997        Bimpe Fageyinbo, Parsippany                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ball, Gabrielle           10 Randolph               15.01      15.44   1 
  2 Parsons, Seannah          10 Randolph               15.71      16.26   1 
  3 Alonso, Melany            10 Mount Olive            15.50      16.35   1 
  4 Esposito, Ashley          10 Mount Olive            15.90      16.55   2 
  5 Barisonek, Kate           10 Long Valley            16.10      16.86   2 
  6 Mistry, Veda              10 Rockaway Twp           15.87      16.97   1 
  7 DiScala, Lily             10 Rockaway Twp           16.70      17.28   3 
  8 Barisonek, Lauren         10 Long Valley            17.20      17.51   4 
  9 Morris, Kaiya             10 Mendham                17.59      17.93   5 
 10 Deodhar, Sara             10 Parsippany             17.16      18.11   4 
 11 Grob, Santina              9 Mendham                18.40      18.96   6 
 12 Oliveira, Adriana         10 Parsippany             16.40      19.12   2 
 
Event 14  Girls 9-10 100 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 14.42  1997        Bimpe Fageyinbo, Parsippany                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Schepisi, Emma            10 Roxbury                16.00      16.56   2 
  2 Stanco, Oliva              9 Chatham                16.60      17.25   3 
  3 Mangili, Mia              10 Montville              15.90      17.33   1 
  4 Hamilton, Madison          9 Denville               16.37      17.40   2 
  5 LeClaire, Juliana         10 Chester                17.25      17.56   4 
  6 Fragomeni, Natalia        10 Montville              16.90      17.74   3 
  7 Clanton, Isabella         10 Chester                16.90      17.83   3 
  8 Kasper, Emma               9 Denville               16.93      18.09   3 
  9 Nandakumar, Diya          10 Chatham                17.90      18.10   6 
 10 Kim, Lorelei               9 Madison                17.00      18.19   4 
 11 Dalessio, Amelia          10 Madison                17.50      18.39   5 
 12 Brown, Anisa              10 Roxbury                19.00      18.75   6 
 
Event 14  Girls 9-10 100 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 14.42  1997        Bimpe Fageyinbo, Parsippany                 
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Otero, Kylie              10 Hackettstown           14.40      15.91   1 
  2 Dickey, Serena             9 Mountain Lakes         17.02      17.83   4 
  3 Buccieri, Amanda          10 Jefferson              17.00      18.06   4 
  4 Concannon, Victoriia       9 Rockaway Boro          17.30      18.24   5 
  5 Garnica, melannie          9 Rockaway Boro          16.80      18.42   3 
  6 Holliday, Lexi             9 Mountain Lakes         17.29      18.42   5 
  7 Breen, Rachel             10 Jefferson              18.90      19.73   6 
  8 Zaimaj, Adriana           10 Hackettstown           16.50      32.50   2 
 
Event 16  Girls 11-12 100 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 13.54  1997        Eniola Fageyinbo, Parsippany                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Cacciacarne, Adrianna     12 Randolph               13.65      13.91   1 
  2 Dugan, Sydney             12 Mount Olive            13.50      13.96   1 
  3 Petrucci, Shayna          12 Mendham                14.81      14.95   2 
  4 Pyznar, Sophie            11 Mendham                15.11      15.40   3 
  5 Sadowski, Anya            12 Parsippany             15.27      15.56   4 
  6 Tobin, Angela             11 Mount Olive            15.20      15.66   4 
  7 Sardeira, Sofia           11 Long Valley            15.00      15.85   3 
  8 Kaltman, Sydney           12 Rockaway Twp           14.70      15.92   2 
  9 Bamert, Jessica           12 Parsippany             15.18      15.96   4 
 10 Hamilton, Julia           12 Randolph               14.11      16.04   1 
 11 Belen, Kaitlyn            12 Long Valley            15.30      16.08   4 
 12 Turner, Taylor            12 Rockaway Twp           16.10      16.75   5 
 
Event 16  Girls 11-12 100 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 13.54  1997        Eniola Fageyinbo, Parsippany                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jackson, Bianca           11 Roxbury                14.70      15.90   2 
  2 Silfies, Claire           12 Roxbury                15.10      15.94   3 
  3 Kristoff, Elise           11 Chatham                13.68      16.24   1 
  4 McSherry, Mia             12 Madison                15.60      16.34   4 
  5 Jones, Alexis             12 Montville              16.20      16.59   6 
  6 Stanley, Elle             11 Chatham                14.40      16.66   1 
  7 Haralampoudis, Ava        12 Madison                15.90      16.82   5 
  8 Petreska, Angelina        12 Denville               14.50      16.84   2 
  9 Kwaik, Sabrina            12 Montville              16.20      17.33   5 
 10 Ferrara, Halle            11 Chester                16.61      17.42   6 
 11 Christal, Shannon         11 Denville               16.20      17.95   5 
 12 Abend, Daniella           12 Chester                17.02      17.97   6 
 
Event 16  Girls 11-12 100 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 13.54  1997        Eniola Fageyinbo, Parsippany                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mattingly, Angelene       12 Hackettstown           13.70      15.29   1 
  2 Briggs, Olivia            12 Mountain Lakes         15.15      15.47   4 
  3 Almeida, Myra             12 Mountain Lakes         14.80      15.60   2 
  4 LeBlanc, Felicia          12 Jefferson              15.00      15.88   3 
  5 Rathfon, Hailey           12 Rockaway Boro          14.90      15.95   2 
  6 Jones, Ellie              12 Jefferson              15.10      16.11   3 
  7 Scott, Rebekah            11 Hopatcong              15.77      16.51   5 
  8 Rodriguez, Priscilla      11 Hackettstown           15.10      16.83   3 
  9 hawkes, makayla           12 Rockaway Boro          15.70      17.16   5 
 10 Bauer, Avianca            11 Hopatcong              17.52      19.67   6 
 
Event 18  Girls 13-15 100 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 12.74  1997        Amber Williams, Roxbury                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ward, Lily                14 Randolph               13.46      13.94   1 
  2 DiScala, Ella             14 Rockaway Twp           13.80      13.94   2 
  3 Shih, Hannah              14 Rockaway Twp           13.70      14.02   2 
  4 Skrzat, Victoria          13 Long Valley         13:09.00      14.32   6 
  5 Gorospe, Jianna           13 Mount Olive            14.00      14.41   3 
  6 Summer, Morgan            13 Mount Olive            13.60      14.44   1 
  7 Kelly, Janie              14 Mendham                13.96      14.46   3 
  8 Rostiac, Kelly            14 Mendham                13.52      14.58   1 
  9 Montgomery, Kennedy       14 Parsippany             13.88      14.70   2 
 10 Darby, Joyada             14 Parsippany             14.69      15.39   5 
 11 Agnolet, Natalia          13 Long Valley         15:00.00      15.55   6 
 
Event 18  Girls 13-15 100 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 12.74  1997        Amber Williams, Roxbury                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mangili, Gianna           15 Montville              13.40      13.92   1 
  2 Kosiorowski, Emma         14 Denville               13.20      14.06   1 
  3 Larkin, Charlotte         14 Roxbury                14.20      14.57   3 
  4 Mihcoko, Mia              13 Chester                13.93      14.79   3 
  5 Megaro, Chloe             14 Montville              14.40      14.81   4 
  6 O'Neill, Katie            14 Chatham                14.60      15.12   4 
  7 Cashel, Karen             15 Chatham                14.10      15.24   3 
  8 Izzi, Ella                13 Roxbury                14.50      15.28   4 
  9 Anderson, Isabela         14 Denville               14.50      15.83   4 
 10 Araya, Elisabetta         14 Madison                15.70      16.16   6 
 11 Smith, Angel              13 Chester                15.78      17.36   6 
 
Event 18  Girls 13-15 100 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 12.74  1997        Amber Williams, Roxbury                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Socolich, Gina            14 Rockaway Boro          13.80      14.31   2 
  2 Creighton, Mackenzie      14 Rockaway Boro          13.50      14.47   1 
  3 Castillo, Amanda          14 Mountain Lakes         14.22      14.51   3 
  4 Tsang, Elizabeth          14 Mountain Lakes         13.90      14.59   2 
  5 Scott, Olivia             13 Hopatcong              14.79      15.14   5 
  6 Javier, Emily             13 Hackettstown           14.30      15.53   4 
  7 Albablil, Abeer           14 Hackettstown           14.40      15.78   4 
  8 Cocoziello, Malena        13 Jefferson              15.50      16.29   5 
  9 Kattermann, Ava           13 Hopatcong              15.52      16.63   6 
 10 Maynard, Emma             14 Jefferson              15.10      16.69   5 
 
Event 20  Girls 9-10 1 Mile Run Division I
============================================================================
 Meet Record: + 5:55.14  6/12/11     Regan Hakes, Mendham                      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Fant, Hannah              10 Parsippany           7:01.05    6:50.61   1 
  2 Votrauer, Rebecca         10 Parsippany           7:16.76    6:55.98   1 
  3 Sement, Kayra              9 Mendham              6:48.00    6:56.01   1 
  4 Blaho, Cali               10 Long Valley          7:15.00    7:07.57   1 
  5 Sztolberg, Julia          10 Rockaway Twp         7:24.00    7:20.33   2 
  6 Wright, Alivia            10 Randolph             7:40.83    7:20.68   2 
  7 Levine, Lila              10 Rockaway Twp         7:39.00    7:25.89   2 
  8 Welsch, Leah              13 Mount Olive          7:25.10    7:26.55   2 
  9 Gumann, Ava                9 Randolph             7:19.36    7:27.73   1 
 10 Jarvis, Lilah              9 Mount Olive          7:47.00    7:32.07   2 
 
Event 20  Girls 9-10 1 Mile Run Division II
============================================================================
 Meet Record: + 5:55.14  6/12/11     Regan Hakes, Mendham                      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Shaw, Kate                10 Chester              6:25.00    5:58.55   1 
  2 Patriarca, Avery          10 Montville            6:52.00    6:51.53   1 
  3 Knapp, Amanda             10 Roxbury              7:18.00    7:03.40   1 
  4 Jones, Ella               10 Madison              7:45.00    7:04.89   2 
  5 Faherty, Kelsie            9 Montville            6:59.00    7:06.08   1 
  6 McNutt, Alexa              9 Denville             8:25.40    7:46.97   2 
  7 Feeney, Colleen           10 Roxbury              7:38.00    7:49.52   2 
  8 Piazzi, Gina              10 Denville             7:57.82    7:56.00   2 
  9 Metviner, Annika          10 Chatham              8:00.00    8:15.90   2 
 10 Liddy, Fiona               9 Madison              9:02.00    8:52.02   2 
 
Event 20  Girls 9-10 1 Mile Run Division III
============================================================================
 Meet Record: + 5:55.14  6/12/11     Regan Hakes, Mendham                      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Lin, Nora                 10 Mountain Lakes       7:13.00    7:06.18   1 
  2 Orama, Talia               9 Hackettstown         7:10.00    7:16.28   1 
  3 DiPaolo, Madison           9 Hackettstown         7:28.00    7:30.05   2 
  4 Marotta, Isabella          9 Mountain Lakes       7:19.00    7:47.11   1 
 
Event 22  Girls 11-12 1 Mile Run Division I
============================================================================
 Meet Record: + 5:28.82  1993        Beth Jones, Randolph                      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 House, Marisa             12 Mendham              6:06.00    6:11.84   1 
  2 Renna, Chelsea            12 Randolph             6:10.00    6:16.41   1 
  3 Penczak, Jillian          12 Mount Olive          6:49.60    6:28.31   1 
  4 Willis, Lilah             11 Randolph             6:45.18    6:36.44   1 
  5 Flammer, Mackenzie        12 Long Valley          6:49.00    6:42.23   1 
  6 Sabo, Macy                11 Long Valley          6:59.00    6:43.85   2 
  7 Donnelly, Sage            12 Rockaway Twp         7:01.00    6:50.32   2 
  8 Lui, Shyanne              11 Parsippany           7:01.58    6:53.27   2 
  9 Metz, Meghan              11 Parsippany           6:59.58    6:58.37   2 
 10 Abboud, Phoebe            11 Rockaway Twp         8:11.00    7:26.75   2 
 
Event 22  Girls 11-12 1 Mile Run Division II
============================================================================
 Meet Record: + 5:28.82  1993        Beth Jones, Randolph                      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Weldon, Emma              12 Denville             6:12.22    5:59.25   1 
  2 Lemee, Ines               12 Montville            6:16.40    6:13.44   1 
  3 Capala, Olivia            12 Denville             6:35.09    6:25.86   1 
  4 Sontz, Cassidy            12 Montville            6:27.00    6:37.56   1 
  5 Lowry, Shea               12 Chester              6:51.00    6:48.37   2 
  6 Veivia, Kate              12 Roxbury              6:40.00    6:51.25   1 
  7 Lord, Annmarie            12 Chatham              7:08.00    6:56.45   2 
  8 Stern, Phoebe             12 Madison              7:18.50    7:01.69   2 
  9 Schlotterbeck, Ava        12 Madison              7:48.80    7:21.75   2 
 10 Bahl, Selena              12 Chatham              6:53.00    7:24.73   2 
 11 Fehling, Katerina         11 Chester              7:40.00    7:45.81   2 
 
Event 22  Girls 11-12 1 Mile Run Division III
============================================================================
 Meet Record: + 5:28.82  1993        Beth Jones, Randolph                      
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Purnell, Krista           12 Mountain Lakes       5:53.00    5:55.78   1 
  2 Hegde, Nanditha           11 Hackettstown         6:04.10    6:02.29   1 
  3 Gleason, Vanessa          12 Hopatcong            6:47.00    6:38.00   1 
  4 Bak, Kayla                12 Jefferson            6:26.00    6:39.12   1 
  5 Itani, Donya              12 Mountain Lakes       7:12.00    7:04.51   2 
  6 Simone, Kellie            12 Rockaway Boro        6:51.10    7:06.47   2 
 
Event 24  Girls 13-15 1 Mile Run Division I
============================================================================
 Meet Record: + 5:14.42  1979        Meg Waldron, Bernardsville                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 McDonough, Mylie          13 Rockaway Twp         5:47.00    5:32.02   1 
  2 Vives, Grace              14 Mendham              5:35.23    5:33.87   1 
  3 Orlins, Madison           15 Mendham              5:42.68    5:35.02   1 
  4 Wilkins, Maya             15 Randolph             5:54.32    5:55.75   1 
  5 Sabo, Molly               15 Long Valley          6:12.00    6:16.91   1 
  6 Montuore, Olivia          14 Long Valley          6:14.00    6:18.58   1 
  7 Rizzo, Courtney           13 Parsippany           6:49.11    6:33.62   2 
  8 Hertzig, Lauren           14 Mount Olive          6:32.70    6:38.88   2 
 
Event 24  Girls 13-15 1 Mile Run Division II
============================================================================
 Meet Record: + 5:14.42  1979        Meg Waldron, Bernardsville                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Daskalova, Gabriella      13 Roxbury              5:48.00    5:44.86   1 
  2 Stevnson, Emily           13 Denville             6:21.80    5:57.54   1 
  3 Spence, Ella              14 Chester              6:03.07    5:57.79   1 
  4 Summerlin, Vivian         14 Madison              7:23.00    6:25.11   2 
  5 Kedzierski, Karolina      13 Denville             6:33.60    6:28.30   2 
  6 Veivia, Lisa              13 Roxbury              6:25.00    6:31.72   1 
  7 Bazhenov, Elizabeth       14 Montville            6:37.00    6:44.51   2 
  8 Bankert, Isabella         13 Chatham              6:59.00    6:53.27   2 
  9 Barton, Alison            13 Chatham              7:11.00    7:07.71   2 
 
Event 24  Girls 13-15 1 Mile Run Division III
============================================================================
 Meet Record: + 5:14.42  1979        Meg Waldron, Bernardsville                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Smith, Ava                14 Mountain Lakes       6:07.00    5:55.83   1 
  2 Hornby, Jillian           15 Mountain Lakes       6:58.00    6:20.81   2 
  3 Hand, Lindsay             14 Hopatcong            6:30.00    6:38.50   1 
  4 Grow, Ashtyn              13 Rockaway Boro        6:49.10    6:47.21   2 
  5 Champagne, Tori           14 Rockaway Boro        6:49.10    7:09.94   2 
  6 Cartenga, Francesca       14 Hackettstown         7:05.00    7:10.05   2 
  7 Testerman, Samantha       13 Hackettstown         8:00.00    8:19.90   2 
 
Event 26  Girls 9-10 400 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 1:08.92  1997        Bimpe Fageyinbo, Parsippany               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Faulkner, Kaitlyn         10 Long Valley          1:20.00    1:17.55   1 
  2 Molter, Nicole            10 Mount Olive          1:19.90    1:17.61   1 
  3 Richardson, Madison       10 Parsippany           1:17.05    1:19.11   1 
  4 Smith, Cassidy            10 Randolph             1:18.96    1:21.46   1 
  5 Sardeira, Caroline         9 Long Valley          1:23.00    1:22.00   2 
  6 Roberts, Jayla            10 Mount Olive          1:22.90    1:22.45   2 
  7 Cromwell, Madline         10 Rockaway Twp         1:25.00    1:25.39   3 
  8 Vavilala, Eesha            9 Parsippany           1:24.38    1:25.92   2 
  9 King, Lila                 9 Mendham              1:27.00    1:26.96   4 
 10 Semler, Keili             10 Randolph             1:24.99    1:27.64   2 
 11 Sahiwal, Ava              10 Rockaway Twp         1:26.00    1:28.10   3 
 
Event 26  Girls 9-10 400 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 1:08.92  1997        Bimpe Fageyinbo, Parsippany               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mangili, Mia              10 Montville            1:21.70    1:16.68   1 
  2 Shaw, Kate                10 Chester              1:21.74    1:18.43   2 
  3 Goldsetin, Kayla           9 Madison              1:33.10    1:23.50   5 
  4 Case, Lucille             10 Denville             1:26.83    1:23.99   4 
  5 Boyle, Elizabeth           9 Denville             1:26.78    1:24.21   3 
  6 Nandakumar, Diya          10 Chatham              1:40.00    1:27.52   6 
  7 Hurtato, Faith             9 Roxbury              1:27.00    1:28.34   4 
  8 Brown, Anisa              10 Roxbury              1:26.00    1:29.13   3 
  9 Dorenbush, Samantha       10 Montville            1:27.20    1:29.83   4 
 10 Perry, Veronica            9 Madison              1:38.20    1:31.78   6 
 11 Bastidas, Caitlin         10 Chatham              1:34.00    1:38.33   5 
 
Event 26  Girls 9-10 400 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 1:08.92  1997        Bimpe Fageyinbo, Parsippany               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Tsang, Jessica            10 Mountain Lakes       1:28.00    1:20.32   4 
  2 rivera, nicole            10 Rockaway Boro        1:22.30    1:25.81   2 
  3 Galacio, Maryann          10 Hackettstown         1:25.90    1:26.77   3 
  4 Kattermann, Amelia        10 Hopatcong            1:26.00    1:27.85   3 
  5 Dickey, Serena             9 Mountain Lakes       1:21.00    1:28.00   1 
  6 valencia, violet           9 Rockaway Boro        1:26.80    1:30.13   4 
  7 Celentano, Gabriella       9 Jefferson            1:28.00    1:30.74   5 
  8 Cerrato, Ann Marie        10 Hackettstown         1:31.30    1:33.42   5 
  9 Zabriskie, Mackenzie      10 Jefferson            1:40.00    1:38.82   6 
 
Event 28  Girls 11-12 400 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 1:02.67  1987        Amy Grabow, Mountain Lakes                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Chebishev, Kira           11 Parsippany           1:11.12    1:11.12   1 
  2 Pyznar, Sophie            11 Mendham              1:10.00    1:11.12   1 
  3 Wysocki, Carlie           11 Randolph             1:15.26    1:11.94   2 
  4 Leo, Samantha             12 Rockaway Twp         1:16.00    1:13.96   3 
  5 Bamert, Jessica           12 Parsippany           1:16.59    1:15.31   3 
  6 Share, Chloe              12 Long Valley          1:16.00    1:18.35   3 
  7 Haessig, Stephanie        12 Rockaway Twp         1:21.00    1:18.56   4 
  8 Zeier, Elizabeth          12 Mount Olive          1:23.00    1:22.54   5 
  9 Sardeira, Sofia           11 Long Valley          1:17.00    1:23.81   3 
 
Event 28  Girls 11-12 400 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 1:02.67  1987        Amy Grabow, Mountain Lakes                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Venugopal, Mira           12 Montville            1:14.10    1:10.39   2 
  2 Stanco, Ava               12 Chatham              1:14.00    1:11.62   1 
  3 Etheridge, Zoe            12 Denville             1:15.00    1:12.51   2 
  4 Jones, Emily              12 Madison              1:15.20    1:14.90   2 
  5 Bardecki, Julia           12 Chatham              1:19.00    1:15.76   4 
  6 Soehnlein, Lauren         11 Montville            1:17.60    1:16.03   3 
  7 Sullivan, Katrinka        11 Roxbury              1:20.00    1:17.21   4 
  8 Pacconi, Lillian          11 Denville             1:16.67    1:17.46   3 
  9 Moschella, Angelina       12 Roxbury              1:25.00    1:18.25   5 
 10 Beacom, Emilie            12 Madison              1:19.30    1:20.49   4 
 11 Lowry, Shea               12 Chester              1:25.30    1:21.29   5 
 12 Cardullo, Analise         11 Chester              1:33.10    1:28.21   5 
 
Event 28  Girls 11-12 400 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 1:02.67  1987        Amy Grabow, Mountain Lakes                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Tsang, Caroline           12 Mountain Lakes       1:09.52    1:08.74   1 
  2 Mattingly, Angelene       12 Hackettstown         1:09.90    1:09.91   1 
  3 Wu, Elaine                12 Mountain Lakes       1:19.59    1:16.73   4 
  4 Simone, Kiera             12 Rockaway Boro        1:24.10    1:26.36   5 
  5 Ursin, Emily              12 Hopatcong            1:25.00    1:27.42   5 
 
Event 30  Girls 13-15 400 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 59.22  1993        Samaria Quaintance, Randolph                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Summer, Morgan            13 Mount Olive          1:06.30    1:05.35   1 
  2 Bona, Sarah               15 Randolph             1:06.96    1:06.39   1 
  3 Christ, Madison           15 Parsippany           1:06.98    1:06.56   1 
  4 Masterson, Libby          13 Long Valley          1:04.00    1:07.72   1 
  5 Shih, Hannah              14 Rockaway Twp         1:08.00    1:07.91   2 
  6 Murray, Emily             13 Mount Olive          1:11.40    1:08.24   3 
  7 Marran, Julianna          14 Mendham              1:10.28    1:08.32   3 
  8 Takacs, Cassidy           14 Randolph             1:07.43    1:08.91   1 
  9 Smith, Megan              14 Mendham              1:14.39    1:09.94   4 
 10 Pryzhocki, Lea            13 Parsippany           1:13.86    1:12.54   4 
 11 Sabo, Molly               15 Long Valley          1:08.00    1:14.04   2 
 
Event 30  Girls 13-15 400 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 59.22  1993        Samaria Quaintance, Randolph                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Otero, Chloe              15 Denville             1:09.80    1:07.88   2 
  2 Petitjean, Sarah          14 Chatham              1:13.00    1:09.39   3 
  3 Cashel, Karen             15 Chatham              1:11.00    1:12.31   3 
  4 McCarthy, Virgina         13 Denville             1:14.00    1:12.51   4 
  5 Norris, Gianna            13 Roxbury              1:13.00    1:13.35   3 
  6 Cammarata, Katie          14 Roxbury              1:17.00    1:13.82   5 
  7 Cash, Alexa               14 Montville            1:09.00    1:14.31   2 
  8 Bria, Kate                14 Madison              1:18.50    1:15.26   5 
  9 Vielee, Jordan            14 Montville            1:17.70    1:17.15   5 
 10 Mihcoko, Mia              13 Chester              1:21.00    1:24.70   6 
 11 Spadea, Diana             14 Madison              1:22.30    1:26.67   6 
 
Event 30  Girls 13-15 400 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 59.22  1993        Samaria Quaintance, Randolph                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Creighton, Mackenzie      14 Rockaway Boro        1:06.10    1:06.12   1 
  2 Beard, Allie              13 Hackettstown         1:08.50    1:08.63   2 
  3 Penniston, Melina         14 Mountain Lakes       1:15.42    1:12.97   4 
  4 Acevedo, Aliana           13 Hopatcong            1:17.00    1:13.39   5 
  5 Albablil, Abeer           14 Hackettstown         1:13.10    1:14.47   4 
  6 DeFazio, Isabella         13 Mountain Lakes       1:16.34    1:15.20   5 
  7 Levitt, Alexandra         13 Jefferson            1:15.00    1:17.19   4 
  8 Kattermann, Ava           13 Hopatcong            1:18.00    1:17.22   5 
  9 Spagna, Elena             15 Jefferson            1:24.00    1:19.01   6 
 
Event 32  Girls 9-10 200 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 31.04  1985        Amy Grabow, Mountain Lakes                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Ball, Gabrielle           10 Randolph               32.20      31.87   1 
  2 Takacs, Kayla             10 Randolph               34.06      33.81   1 
  3 Barisonek, Kate           10 Long Valley            34.20      34.04   1 
  4 Alonso, Melany            10 Mount Olive            35.80      34.07   2 
  5 Faulkner, Kaitlyn         10 Long Valley            35.00      34.78   2 
  6 Roberts, Jayla            10 Mount Olive            35.80      35.03   2 
  7 Levine, Lila              10 Rockaway Twp           37.46      35.43   3 
  8 Mistry, Veda              10 Rockaway Twp           37.55      35.75   3 
  9 Morris, Kaiya             10 Mendham                38.27      38.01   4 
 10 Deodhar, Sara             10 Parsippany             40.51      38.16   5 
 11 Pemmasani, Shruthi        10 Parsippany             40.04      38.67   5 
 12 Ogoff, Ella                9 Mendham                41.27      40.96   6 
 
Event 32  Girls 9-10 200 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 31.04  1985        Amy Grabow, Mountain Lakes                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Schepisi, Emma            10 Roxbury                34.10      34.49   1 
  2 Stanco, Oliva              9 Chatham                36.19      36.66   2 
  3 Perry, Veronica            9 Madison                38.70      36.98   4 
  4 Clanton, Isabella         10 Chester                28.74      37.05   1 
  5 Boyle, Elizabeth           9 Denville               36.93      37.11   3 
  6 Fragomeni, Natalia        10 Montville              37.30      37.31   3 
  7 Hamilton, Madison          9 Denville               36.24      38.30   2 
  8 LeClaire, Juliana         10 Chester                38.05      38.81   4 
  9 Brown, Emily               9 Roxbury                38.50      39.36   4 
 10 Dorenbush, Samantha       10 Montville              39.00      39.39   5 
 11 Stanley, Genevieve         9 Chatham                41.00      42.03   6 
 
Event 32  Girls 9-10 200 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 31.04  1985        Amy Grabow, Mountain Lakes                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Otero, Kylie              10 Hackettstown           34.10      34.47   1 
  2 Miles, Lucy               10 Mountain Lakes         35.67      35.45   2 
  3 Cacciatore, Abigail       10 Hackettstown           38.90      38.79   5 
  4 Tran, Anh                  9 Mountain Lakes         36.91      39.12   3 
  5 Buccieri, Amanda          10 Jefferson              39.10      39.13   5 
  6 Celentano, Gabriella       9 Jefferson              38.50      39.17   4 
  7 Rodriguez, Victoria Mari  10 Rockaway Boro          41.10      40.04   6 
 
Event 34  Girls 11-12 200 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 27.94  1995        Amber Williams, Roxbury                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Dugan, Sydney             12 Mount Olive            29.70      28.72   1 
  2 Petrucci, Shayna          12 Mendham                31.11      30.47   1 
  3 Lee, Eden                 12 Randolph               31.73      30.92   1 
  4 Sloan, Violet             11 Mendham                33.11      31.67   3 
  5 Sadowski, Anya            12 Parsippany             32.02      31.88   1 
  6 Hamilton, Julia           12 Randolph               32.18      32.81   1 
  7 Belen, Kaitlyn            12 Long Valley            32.00      32.90   1 
  8 Tobin, Angela             11 Mount Olive            33.20      33.10   3 
  9 Leo, Samantha             12 Rockaway Twp           32.30      33.98   2 
 10 Turner, Taylor            12 Rockaway Twp           33.80      34.39   4 
 11 Armstrong, Leah           12 Long Valley            34.00      36.32   4 
 
Event 34  Girls 11-12 200 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 27.94  1995        Amber Williams, Roxbury                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jackson, Bianca           11 Roxbury                32.30      31.61   2 
  2 Venugopal, Mira           12 Montville              32.40      31.72   2 
  3 Wadolowski, Amelia        11 Denville               33.60      33.56   3 
  4 Silfies, Claire           12 Roxbury                33.40      33.69   3 
  5 Burroughs, Ava            11 Madison                34.90      33.93   5 
  6 O'Donnell, Fiona          11 Chatham                33.81      34.10   4 
  7 Pepperman, Alexa          12 Montville              33.50      35.08   3 
  8 Baisch, Lila              11 Madison                34.00      35.56   4 
  9 Christal, Shannon         11 Denville               34.70      35.96   5 
 10 Abend, Daniella           12 Chester                37.32      37.80   6 
 11 Cardullo, Analise         11 Chester                40.34      39.49   6 
 
Event 34  Girls 11-12 200 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 27.94  1995        Amber Williams, Roxbury                     
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Almeida, Myra             12 Mountain Lakes         32.88      32.12   2 
  2 Briggs, Olivia            12 Mountain Lakes         32.44      32.61   2 
  3 Jones, Ellie              12 Jefferson              32.30      33.47   2 
  4 Rathfon, Hailey           12 Rockaway Boro          33.10      33.88   3 
  5 Scott, Rebekah            11 Hopatcong              33.71      34.24   4 
  6 hawkes, makayla           12 Rockaway Boro          34.10      34.52   5 
  7 Rodriguez, Priscilla      11 Hackettstown           34.80      35.87   5 
  8 Pangallo, Sarina          11 Hackettstown           35.90      36.17   6 
 
Event 36  Girls 13-15 200 Meter Dash Division I
============================================================================
 Meet Record: + 26.74  1993        Samaria Quaintance, Randolph                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 DiScala, Ella             14 Rockaway Twp           28.50      28.56   1 
  2 Ward, Lily                14 Randolph               29.37      29.24   1 
  3 Rostiac, Kelly            14 Mendham                28.46      29.67   1 
  4 Gorospe, Jianna           13 Mount Olive            29.20      29.72   1 
  5 Nitulescu, Julia          13 Randolph               29.55      29.76   2 
  6 Montgomery, Kennedy       14 Parsippany             30.45      29.98   2 
  7 Jones, Alicia             15 Mount Olive            29.40      30.00   2 
  8 Bishop, Alexandra         14 Mendham                29.65      30.47   2 
  9 Nestor, Jillian           13 Long Valley            34.40      30.55   5 
 10 Decando, Camrym           14 Rockaway Twp           30.20      30.78   2 
 11 Roe, Emma                 14 Long Valley            32.10      31.65   5 
 12 Brown, Jasmine            14 Parsippany             31.78      33.10   4 
 
Event 36  Girls 13-15 200 Meter Dash Division II
============================================================================
 Meet Record: + 26.74  1993        Samaria Quaintance, Randolph                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Kosiorowski, Emma         14 Denville               28.90      28.80   1 
  2 Cash, Alexa               14 Montville              30.50      30.39   3 
  3 Novi, Cece                14 Denville               30.60      30.51   3 
  4 O'Neill, Katie            14 Chatham                30.05      30.80   2 
  5 Izzi, Ella                13 Roxbury                30.70      31.23   3 
  6 Megaro, Chloe             14 Montville              31.90      31.27   4 
  7 Wong, Ashley              13 Roxbury                32.00      32.38   4 
  8 Insua, Sophia             13 Chatham                32.20      32.39   5 
  9 Spadea, Diana             14 Madison                31.60      35.16   4 
 10 Post, Emily               13 Chester                34.90      35.58   5 
 
Event 36  Girls 13-15 200 Meter Dash Division III
============================================================================
 Meet Record: + 26.74  1993        Samaria Quaintance, Randolph                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Socolich, Gina            14 Rockaway Boro          28.40      29.84   1 
  2 Castillo, Amanda          14 Mountain Lakes         30.77      30.29   3 
  3 Scott, Olivia             13 Hopatcong              31.47      31.16   4 
  4 Tsang, Elizabeth          14 Mountain Lakes         31.08      31.55   4 
  5 Nitu-Solomon, Olivia      14 Hackettstown           30.90      31.67   3 
  6 Bryant, Ryleigh           13 Rockaway Boro          33.40      34.32   5 
  7 Spagna, Elena             15 Jefferson              34.40      36.04   5 
 
Event 43  Girls 9-10 Shot Put Division I
=========================================================================
 Meet Record: + 23-11.25  1991        Jody Arends, Randolph                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jimmerson, Jyielle        10 Long Valley         13-06.50   15-03.00  
  2 Faulkner, Addison         10 Long Valley         15-10.50   15-01.75  
  3 Lunoff, Olivia            10 Rockaway Twp        15-03.00   14-10.00  
  4 Ball, Gabrielle           10 Randolph            15-10.00   14-06.00  
  5 Vialva, Soleya             9 Mount Olive         14-03.00   13-10.00  
  6 Votrauer, Rebecca         10 Parsippany          14-00.00   13-02.75  
  7 Gumann, Ava                9 Randolph            11-07.00   12-07.75  
  8 Deodhar, Sara             10 Parsippany          13-10.00   12-03.00  
  9 Galinis, Shea             17 Mount Olive         14-00.00   11-11.25  
 10 Bonilla, Hailey           10 Rockaway Twp        13-03.00   11-02.50  
 11 Cammarata, Natalie         9 Mendham             11-06.00   10-10.50  
 
Event 43  Girls 9-10 Shot Put Division II
=========================================================================
 Meet Record: + 23-11.25  1991        Jody Arends, Randolph                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Nydam, Lilah              10 Chatham             19-10.00   18-01.50  
  2 Rogers, Alyssa            10 Chester             15-01.00   15-10.50  
  3 Perry, Veronica            9 Madison             14-06.00   15-07.50  
  3 Clanton, Isabella         10 Chester             16-05.50   15-07.50  
  5 Rokicki, Madelyn           9 Denville            15-02.00   14-11.50  
  6 Knapp, Amanda             10 Roxbury             15-07.00   14-00.00  
  7 Case, Lucille             10 Denville            13-10.00    13-0.25  
  8 Horowitz, Chloe           10 Montville           13-09.00    12-0.50  
  9 Prince, Cate              10 Chatham             10-00.00   11-11.00  
 10 Faherty, Kelsie            9 Montville           11-03.00    9-05.00  
 
Event 43  Girls 9-10 Shot Put Division III
=========================================================================
 Meet Record: + 23-11.25  1991        Jody Arends, Randolph                    
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Corydon, Devyn            10 Hackettstown        16-08.00   16-01.50  
  2 Tsang, Jessica            10 Mountain Lakes      13-06.00   14-04.00  
  3 gebbia, emma              10 Rockaway Boro       13-01.00   14-00.00  
  4 Breen, Rachel             10 Jefferson           12-00.00   13-11.50  
  5 chavez, ashley            10 Rockaway Boro       14-05.00   13-03.50  
  6 Cooper, Mara               9 Mountain Lakes      11-01.00   12-08.00  
  7 Kattermann, Amelia        10 Hopatcong           12-06.00   12-07.50  
 
Event 44  Girls 11-12 Shot Put Division I
=========================================================================
 Meet Record: + 39-09.75  6/11/05     Jennifer Jarvis, Rockaway T              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Cacciacarne, Adrianna     12 Randolph            27-01.25   25-07.75  
  2 Montilus, Gabriella       12 Mendham             25-03.00   24-06.50  
  3 Montgomery, Savanna       12 Parsippany          20-10.00   21-06.25  
  4 Bona, Lindsey             12 Randolph            21-09.25   20-10.75  
  5 Zeier, Elizabeth          12 Mount Olive         20-01.00   19-04.00  
  6 Haessig, Stephanie        12 Rockaway Twp        19-03.00   19-01.00  
  7 Michetti, Francesca       12 Rockaway Twp        19-00.00    19-0.75  
  8 Guzman, Sophia            11 Long Valley         18-05.50   18-10.25  
  9 Christ, Marisa            11 Parsippany          18-11.00   18-03.00  
 10 Cammarata, Isabelle       12 Mendham             17-06.00   17-00.00  
 11 Kilkeary, Renee           12 Mount Olive         20-00.00   16-05.25  
 12 Sabo, Macy                11 Long Valley         19-04.50   15-03.75  
 
Event 44  Girls 11-12 Shot Put Division II
=========================================================================
 Meet Record: + 39-09.75  6/11/05     Jennifer Jarvis, Rockaway T              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Foley, Kathryn            12 Chatham             20-04.00   21-00.00  
  2 Lee, Alyssa               12 Madison             21-04.00   20-02.00  
  3 Haralampoudis, Ava        12 Madison             21-02.00    20-0.25  
  4 Fragomeni, Ava            12 Montville           17-06.00   19-05.25  
  5 Lord, Annmarie            12 Chatham             15-00.00   18-10.25  
  6 Dolan, Grace              12 Denville            16-06.00   17-03.50  
  7 Case, June                12 Denville            18-10.00   17-00.00  
  8 Kwaik, Sabrina            12 Montville           13-05.00   16-00.00  
  9 Ferrara, Halle            11 Chester             17-04.00   15-10.25  
 10 Campiglia, Giada          11 Roxbury             15-11.00   15-08.50  
 11 Cardullo, Analise         11 Chester             15-01.00   14-00.00  
 
Event 44  Girls 11-12 Shot Put Division III
=========================================================================
 Meet Record: + 39-09.75  6/11/05     Jennifer Jarvis, Rockaway T              
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Sommers, Elise            12 Jefferson           23-06.00   25-01.75  
  2 Mattingly, Angelene       12 Hackettstown        23-05.00   22-02.00  
  3 Rathfon, Hailey           12 Rockaway Boro       22-06.00   20-03.25  
  4 Burke, Sabrina            12 Mountain Lakes      20-05.00   19-01.25  
  5 Ursin, Emily              12 Hopatcong           19-02.00   17-11.00  
  6 Corydon, Carsyn           11 Hackettstown        20-01.00   17-05.25  
  7 Itani, Donya              12 Mountain Lakes      16-05.00   15-07.75  
  8 Cocca, Samantha           11 Jefferson           16-00.00   13-05.50  
 
Event 45  Girls 13-15 Shot Put Division I
=========================================================================
 Meet Record: + 35-06  6/9/07      Jennifer Jarvis, Rockaway Twp               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Aymil, Melissa            14 Mendham             41-09.00   39-08.50+ 
  2 Darby, Joyada             14 Parsippany          32-00.00   29-03.50  
  3 Kilkeary, Eileen          14 Mount Olive         26-02.00   25-03.50  
  4 Thorpe, Khy'aira          13 Randolph            27-10.00   24-04.00  
  5 Turner, Tamiya            14 Rockaway Twp        23-03.00    24-0.50  
  6 Krasner-Cohen, Kalanit    13 Randolph            26-02.00   23-06.50  
  7 Malanga, Alyssia          15 Long Valley         23-06.50   22-10.50  
  8 Green, Tenisha            14 Rockaway Twp        23-04.00   22-06.00  
  9 Butynes, Kim              13 Long Valley         22-06.00   20-06.25  
 10 Montgomery, Kennedy       14 Parsippany          19-04.00    19-0.50  
 11 House, Samantha           14 Mendham             20-06.00   18-02.50  
 12 Murray, Emily             13 Mount Olive         18-00.00   16-11.50  
 
Event 45  Girls 13-15 Shot Put Division II
=========================================================================
 Meet Record: + 35-06  6/9/07      Jennifer Jarvis, Rockaway Twp               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Izzi, Ella                13 Roxbury             25-08.00   23-10.25  
  2 Spadea, Diana             14 Madison             21-06.00   21-05.50  
  3 Metzler, Maya             13 Madison             20-01.00   20-07.00  
  4 McCarthy, Virgina         13 Denville            21-04.50    19-0.50  
  5 Counterman, Kaitlyn       15 Denville            19-03.00   18-11.00  
  6 Wong, Ashley              13 Roxbury             22-11.00   18-10.50  
  7 Smith, Angel              13 Chester             15-09.00   17-00.00  
 
Event 45  Girls 13-15 Shot Put Division III
=========================================================================
 Meet Record: + 35-06  6/9/07      Jennifer Jarvis, Rockaway Twp               
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 karanja, sera             13 Rockaway Boro       22-10.00   21-00.00  
  2 Penniston, Melina         14 Mountain Lakes      20-11.00   20-05.00  
  3 Terhune, Kat              13 Mountain Lakes      20-01.00   18-08.50  
  4 Campbell, Alaina          13 Hackettstown        19-10.00   18-08.00  
  5 Spagna, Elena             15 Jefferson           21-00.00   18-07.25  
  6 Willer, Caitlin           13 Rockaway Boro       19-01.00   17-09.00  
  7 Acevedo, Aliana           13 Hopatcong           16-09.00   17-06.25  
  8 Kattermann, Ava           13 Hopatcong           15-04.00   13-03.75  
 
Event 46  Girls 9-10 Long Jump Division I
=========================================================================
 Meet Record: + 12-09.50  1993        Katie Sabastian, Denville                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Parsons, Seannah          10 Randolph            12-03.00   12-06.25  
  2 Levine, Lila              10 Rockaway Twp        10-09.00   11-09.50  
  3 Takacs, Kayla             10 Randolph            12-01.00   11-02.00  
  4 Faulkner, Kaitlyn         10 Long Valley         10-03.00   10-07.50  
  5 Mistry, Veda              10 Rockaway Twp         9-05.00   10-06.00  
  6 Fant, Hannah              10 Parsippany           8-05.00    9-08.75  
  7 Roberts, Jayla            10 Mount Olive          9-06.00    9-03.25  
  8 Grob, Santina              9 Mendham              7-02.00    9-01.00  
  9 Feeney, Brooke            10 Mount Olive          9-06.00    8-10.00  
 10 Vavilala, Medha            9 Parsippany           7-05.00    8-01.50  
 
Event 46  Girls 9-10 Long Jump Division II
=========================================================================
 Meet Record: + 12-09.50  1993        Katie Sabastian, Denville                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Schepisi, Emma            10 Roxbury             11-10.00   11-03.00  
  2 Feeney, Colleen           10 Roxbury              9-09.00   10-03.25  
  3 Goldsetin, Kayla           9 Madison              8-09.00   10-01.00  
  4 Metviner, Annika          10 Chatham              8-06.00    9-08.50  
  5 Urresta, Camila            9 Denville             8-02.00    9-04.00  
  6 Daniels, Amanda           10 Madison              9-03.00    9-03.50  
  7 Dorenbush, Samantha       10 Montville            7-07.00    8-11.00  
  8 Sheth, Sarine              9 Chatham              7-09.00    8-09.00  
  9 Piazzi, Gina              10 Denville             7-11.00    8-07.00  
 
Event 46  Girls 9-10 Long Jump Division III
=========================================================================
 Meet Record: + 12-09.50  1993        Katie Sabastian, Denville                
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 rivera, nicole            10 Rockaway Boro       11-02.00   10-11.00  
  2 Lin, Nora                 10 Mountain Lakes      10-08.00   10-07.50  
  3 Jackson, Sarah            10 Jefferson            9-08.00    9-04.00  
  4 Galacio, Maryann          10 Hackettstown         9-00.00    8-10.00  
  5 Zabriskie, Mackenzie      10 Jefferson            9-05.00    8-04.50  
 
Event 47  Girls 11-12 Long Jump Division I
=========================================================================
 Meet Record: + 15-02  6/10/00     Celeste Holder, Parsippany                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Sadowski, Anya            12 Parsippany          12-06.00    13-0.50  
  2 Lorent, Jadyn             12 Randolph            11-09.00   12-11.00  
  3 Bamert, Jessica           12 Parsippany          11-09.00   12-08.50  
  4 Leo, Samantha             12 Rockaway Twp        12-02.00   12-07.00  
  5 Montilus, Anastasia       12 Mendham             13-00.00   12-01.25  
  6 Sloan, Violet             11 Mendham             13-00.00   11-10.50  
  7 Tobin, Angela             11 Mount Olive         10-01.00   11-02.00  
  7 Sardeira, Sofia           11 Long Valley         10-08.00   11-02.00  
  9 Milligan, Allie           12 Randolph            12-00.00   11-01.25  
 10 Reade, Erin               11 Long Valley         10-06.00   10-07.00  
 11 Lagattuta, Nicole         12 Mount Olive         10-05.00    10-0.75  
 12 Abboud, Phoebe            11 Rockaway Twp         9-01.00    9-02.50  
 
Event 47  Girls 11-12 Long Jump Division II
=========================================================================
 Meet Record: + 15-02  6/10/00     Celeste Holder, Parsippany                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Kontozoglus, Lexi         12 Roxbury             10-10.00   12-07.00  
  2 Kristoff, Elise           11 Chatham             10-03.00   12-05.00  
  3 Silfies, Claire           12 Roxbury             12-03.00   11-11.50  
  4 Christal, Shannon         11 Denville            11-03.00   11-11.00  
  5 Tadano, Nina              11 Madison             11-04.00   11-09.00  
  6 Sontz, Cassidy            12 Montville           11-02.00   11-06.00  
  7 Forand, Kaitlyn           11 Denville            10-11.00   11-04.00  
  8 Burroughs, Ava            11 Madison             11-05.00   11-02.50  
  9 Lowry, Shea               12 Chester             10-08.00   11-01.00  
 10 Soehnlein, Lauren         11 Montville           10-06.00   10-06.00  
 11 Braza, Junelle            11 Chatham             10-04.00   10-00.00  
 
Event 47  Girls 11-12 Long Jump Division III
=========================================================================
 Meet Record: + 15-02  6/10/00     Celeste Holder, Parsippany                  
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Ludlam, Lucia             12 Mountain Lakes      13-00.00   14-03.50  
  2 Tsang, Caroline           12 Mountain Lakes      13-11.00   13-01.50  
  3 Gleason, Vanessa          12 Hopatcong           11-11.00   11-11.00  
  4 Scott, Rebekah            11 Hopatcong           11-06.00   11-07.50  
  5 Sommers, Elise            12 Jefferson           10-06.00   11-05.25  
  6 Rodriguez, Priscilla      11 Hackettstown        10-07.00   10-02.50  
 
Event 48  Girls 13-15 Long Jump Division I
=========================================================================
 Meet Record: + 17-03  6/10/00     Collette DeBenedetto, Mountain Lakes        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Jones, Alicia             15 Mount Olive         14-05.00   14-03.50  
  2 Takacs, Cassidy           14 Randolph            15-04.00   13-07.00  
  3 Bona, Sarah               15 Randolph            14-11.00   13-04.00  
  4 Agnolet, Natalia          13 Long Valley         12-09.00   13-02.50  
  5 Shih, Hannah              14 Rockaway Twp        13-09.00   13-02.00  
  6 Sabo, Molly               15 Long Valley         14-04.00   13-01.00  
  7 Brown, Jasmine            14 Parsippany          12-05.00   12-06.00  
  8 Summer, Morgan            13 Mount Olive         13-10.00   12-03.50  
  9 Waller, Lindsey           14 Mendham             11-06.00   12-02.00  
 10 Grissett, Kate            13 Mendham             12-07.00   10-09.00  
 11 Pryzhocki, Lea            13 Parsippany          11-08.00   10-07.50  
 -- Babcock, Karina           14 Rockaway Twp        11-03.00       FOUL  
 
Event 48  Girls 13-15 Long Jump Division II
=========================================================================
 Meet Record: + 17-03  6/10/00     Collette DeBenedetto, Mountain Lakes        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Larkin, Charlotte         14 Roxbury             13-04.00   14-01.50  
  2 Kosiorowski, Emma         14 Denville            14-06.00    14-0.50  
  3 Piazzi, Pia               14 Denville            13-09.00   13-06.00  
  4 Summerlin, Vivian         14 Madison             10-09.00   13-04.50  
  5 Megaro, Chloe             14 Montville           11-08.00   13-01.00  
  6 Bria, Kate                14 Madison             13-00.00   12-07.00  
  7 Barton, Alison            13 Chatham             12-01.00   11-11.00  
  8 Post, Emily               13 Chester             11-08.00   11-07.00  
  9 DiBenedetto, Santina      14 Montville           13-04.00   11-01.00  
 
Event 48  Girls 13-15 Long Jump Division III
=========================================================================
 Meet Record: + 17-03  6/10/00     Collette DeBenedetto, Mountain Lakes        
    Name                     Age Team                    Seed     Finals 
=========================================================================
  1 Tsang, Elizabeth          14 Mountain Lakes      13-11.00   14-02.00  
  2 Gould, Vonya              13 Jefferson           13-08.00   14-01.50  
  3 Creighton, Mackenzie      14 Rockaway Boro       13-02.00   13-10.50  
  4 Socolich, Gina            14 Rockaway Boro       13-04.00   13-02.00  
  5 Castillo, Amanda          14 Mountain Lakes      14-02.00   13-01.00  
  6 Levitt, Alexandra         13 Jefferson           11-05.00   12-03.00  
  7 Scott, Olivia             13 Hopatcong           13-01.00   12-00.00  
  8 Hand, Lindsay             14 Hopatcong           12-08.00   10-09.00  
  8 Javier, Emily             13 Hackettstown        12-08.00   10-09.00  
 -- Beard, Allie              13 Hackettstown        12-03.00       FOUL  
 
                    Women - Team Rankings - 24 Events Scored
===============================================================================
    1) Mountain Lakes             211        2) Randolph                  156   
    3) Roxbury                    120        4) Denville                  119   
    5) Hackettstown               111        6) Rockaway Boro              99   
    7) Montville                   86        8) Mendham                    84   
    9) Mount Olive                 83       10) Parsippany                 68   
   10) Chatham                     68       12) Rockaway Twp               66   
   13) Madison                     58       14) Chester                    53   
   15) Long Valley                 47       15) Jefferson                  47   
   17) Hopatcong                   34                                           
 
                    Men - Team Rankings - 24 Events Scored
===============================================================================
    1) Mountain Lakes             214        2) Randolph                  174   
    3) Mount Olive                131        4) Montville                 118   
    5) Denville                   116        6) Hackettstown               91   
    7) Chatham                     88        8) Jefferson                  80   
    9) Madison                     70       10) Roxbury                    69   
   11) Parsippany                  58       12) Mendham                    56   
   12) Hopatcong                   56       14) Rockaway Boro              54   
   15) Rockaway Twp                43       16) Long Valley                42   
   17) Chester                     40